Doskonale wiemy, że wybór materaca dla nastolatka nie zawsze będzie prostą kwestią. Jak znaleźć produkt, który rzeczywiście będzie w stanie sprostać wymaganiom młodego człowieka, który właśnie dorasta? Wspólnie spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie!

Dla aktywnych

Idealny materac dla aktywnych nastolatków? Jesteśmy przekonani, że rozwiązaniem na miarę potrzeb każdego dorastającego człowieka będzie Hilding Rock and Roll. Posiada on wypełnienie z pianki wysokoelastycznej, która jednak została dostosowana w taki sposób do wymagań młodego człowieka, aby zagwarantować aż dwie twardości: wystarczy jedynie odwrócić go na drugą stronę. Całość wyprofilowano w aż siedem stref twardości, dzięki czemu każda partia ciała otrzymuje indywidualne podparcie mające zapewnić prawdziwy komfort snu. Nowoczesne pokrowce, jakie możemy wybierać do wskazanego modelu są bardzo wytrzymałe i jednocześnie z łatwością można je wyprać, co pozwoli zachować czystość w łóżku i w pozytywny sposób przełoży się na nasze zdrowie.

Dla każdego nastolatka

Znajdź najlepsze materace dla nastolatka!Innym świetnym rozwiązaniem bez wątpienia będzie Hilding Funky aż o dwóch twardościach, które w swobodny sposób można zmieniać poprzez odwrócenie produktu na drugą stronę. Posiada on wypełnienie z bardzo wygodnej, elastycznej, lecz jednocześnie sprężystej pianki FlexiFoam, która dzięki swojej strukturze świetnie przepuszcza powietrze i odprowadza wilgoć na zewnątrz, w związku z czym nie musimy się obawiać, że łóżko naszej pociechy będzie miejscem rozwoju grzybów i pleśni. Całość świetnie podpiera kręgosłup, który szczególnie w okresie wzrostu jest narażony na powstawanie różnego rodzaju zwyrodnień, które mogą dać o sobie znać w późniejszym czasie. Warto jest dodać, że wyrób umieszczono w pokrowcu Young, który świetnie się prezentuje, lecz również jest odporny na ścieranie i daje na możliwość swobodnego czyszczenia, co pozwala pozbyć się wszelkiego rodzaju drobnoustrojów powodujących niepożądane reakcje alergiczne.

Dlaczego ważny jest wybór

Zastanawiasz się, dlaczego tak istotny jest wybór odpowiedniego modelu dla naszej pociechy? Pamiętajmy, że nasza starsze dzieci wciąż rosną, w związku z czym ich ciało potrzebuje odpowiedniego podparcia, aby w prawidłowy sposób się rozwijać. Nastolatkowie na ogół wymagają więcej snu, niż dorośli, dlatego bardzo istotne jest, aby zapewnić im odpowiednią ilość wypoczynku, zgodną z ich potrzebami. Materace dla nastolatka to kwestia, której bez dwóch nie należy bagatelizować!

Porządne materace? Bez dwóch zdań sprawdzą się tutaj wysokiej jakości modele Hilding – znajdziemy produkty zarówno dla starszych, jak i młodszych!