Zastanawiasz się, czy możesz połączyć wygodę z właściwościami zdrowotnymi? Nic prostszego – zapoznaj się z naszym innowacyjnym produktem, który zapewni Ci przyjemny sen i niesamowity komfort.

Hilding Pasodoble – dla kogo?

Hilding Pasodoble to uniwersalny produkt, który sprawdzi się wielu osobom. Materac będzie świetnym rozwiązaniem dla seniorów, którym zależy na stabilizacji i wsparciu ciała. Dodatkowo, jest on niezwykle sprężysty, co ułatwia osobom starszym wstawanie i obracanie się na nim. Jeśli cierpisz na uciążliwe bóle kręgosłupa – Hilding Pasodoble zapewni jego amortyzację i odpręży mięśnie. Jest to również świetne rozwiązanie dla par, ponieważ produkt cechuje się wysoką elastycznością punktową, co zagwarantuje tobie i partnerowi optymalne wsparcie i dopasowanie. Spowoduje to, że partner śpiący obok, nie będzie odczuwał żadnych ruchów drugiej osoby. Hilding Pasodable to też wspaniały produkt dla osób cięższych, ponieważ jest to materac o podwyższonej twardości. Sprawdzi się on też u alergików, bo do jego produkcji nie użyto surowców alergennych.

Hilding Pasodoble - materac o właściwościach prozdrowotnychZdrowotne właściwości

Materac Hilding Pasodable cechuje się właściwościami prozdrowotnymi. Jest to produkt dla osób, którym zależy na twardszym podłożu. Skonstruowano go z nowoczesnych sprężyn kieszeniowych. Został stworzony w taki sposób, by zapewnić solidne wsparcie całego ciała. Po jednej stronie materaca, wstawiono warstwę maty kokosowej, która ma za zadanie zapewnić sprężystość i wysoką elastyczność. Po drugiej stronie, użyto Sizalu – czyli naturalnych włókien z agawy, które stabilizują twardość materaca. Hilding Pasodable to produkt, który wspiera profilaktykę wad postawy oraz pomaga w amortyzacji kręgosłupa.

Bezpieczeństwo i jakość

Materace Hilding zostały odznaczone certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do ich produkcji nie użyto żadnych potencjalnie szkodliwych dla zdrowia substancji. Jest to produkt całkowicie bezpieczny, który zadba o twoją wygodę i zdrowie. Ponadto, Hilding Pasodoble otrzymał certyfikat AEH. Produkt, wraz z pomocą niezależnego Szwajcarskiego Instytutu AEH, został skrupulatnie przebadany i przeanalizowany. Przetestowano jego ergonomię, higienę, klimat i trwałość. Materac zyskał też status produktu medycznego, to znaczy, że spełnił on wszystkie restrykcyjne wymagania i warunki dyrektyw unijnych, które uwzględniają bezpieczeństwo użytkownika oraz ochronę zdrowia i środowiska. Kupując materac Hilding Pasodobe, dbasz nie tylko o swój komfort, ale również o zdrowie i środowisko.

Materace do spania Hilding dostępne na naszej stronie to produkty najwyższej jakości. Hilding Pasodable to świetne rozwiązanie dla osób, które borykają się z nieprzyjemnymi dolegliwościami związanymi z kręgosłupem i chciałyby poczuć ulgę i przesypiać spokojnie noce.

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/