Najwyższa elastyczność punktowa? Tylko z materacem multipocket, który dostosuje się do Twoich indywidualnych potrzeb! Dlatego właśnie dzisiaj pomożemy Ci znaleźć najlepszy!

Wysokiej jakości materace multipocket

Dlaczego warto jest stawiać na materace multipocket? Świetnie dopasowują się one do kształtu ciała, a to za sprawą dużej ilości malutkich sprężyn. Każda z nich została umieszczona w osobnej kieszeni, przez co sprężyny nie stykają się bezpośrednio ze sobą i reagują one w sposób indywidualny na wywierany nacisk. W związku z czym cieszą się naprawdę świetną żywotnością. Warto dodać, że nie odkształcają się i będą stanowiły idealne rozwiązanie dla osób cięższych, lecz również dla par, nawet tych, u których  występuje duża dysproporcja wagowa, ponieważ minimalizują one odczuwanie drgań. Lżejsze osoby natomiast nie będą się na nim zapadać – bez wątpienia warto jest go rozważyć!

Jaki wybrać?

Najwyższa elastyczność punktowa - postaw na materace multipocket!Na który w takim razie postawić? Warto jest zwrócić uwagę na Hilding Makarena! Sprężyna multipocket została tutaj wyprofilowana w aż siedem stref twardości, w związku z czym do każdej partii ciała, a dokładniej do wywieranego przez nas nacisku, dostosowuje się w sposób bardzo indywidualny. To właśnie ona stanowi pewnego rodzaju podstawę całej konstrukcji, lecz jednocześnie wyrób został wzbogacony między innymi o piankę termoelastyczną Visco, która w połączeniu z Flexifoam w przyjemny sposób otula nasze ciało pozwalając odprężyć się spiętym mięśniom. Z drugiej strony zastosowano stabilny blat lateksu. Dzięki temu udało się uzyskać aż dwie twardości – wystarczy tylko odwrócić produkt, aby dopasować go do naszych potrzeb, które przecież w zależności od okoliczności mogą się szybko zmieniać.

Idealne materace – czyli jakie?

Dla każdego materac idealny oczywiście będzie czymś innym, jednak jesteśmy przekonani, że potrzeby wielu osób spełni Hilding Electro. Dlaczego? Daje nam on możliwość korzystania z jednej z aż sześciu twardości! Jest tak za sprawą odpinanego topu, który posiada lateks zestawiony z reagującą na temperaturę naszego ciała piankę Visco. Poza sprężynami kieszeniowymi, które wyprofilowane zostały w aż siedem stref twardości znajdziemy tutaj także piankę hybrydową Fusion, która jest bardzo trwała i odporna na różnego rodzaju uszkodzenia. Warto także wspomnieć o piance wysokoelastycznej, która jest odporna na wszelkiego rodzaju odkształcenia, jaką tutaj połączono z cienką taflą naturalnego Sizalu.

Wysokiej jakości materace? Postaw na modele multipocket, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających.