Życie każdego człowieka przebiega w podobny sposób – za dnia jest na nogach, a wieczorem kładzie się do łóżka i odpoczywa. Jednak jakość dnia oraz samopoczucie w dużej mierze zależy od efektywnego oraz komfortowego snu, jaki zapewnić może tylko dobry materac. W ostatnim czasie na coraz większej popularności zyskują materace sprężynowe, które nie przypominają tych sprzed kilkunastu lat. Czym wyróżniają się współczesne materace sprężynowe? 

Hilding Tango jako materac sprężynowy

Materac sprężynowy nie jest nowością w dzisiejszych czasach. Chyba większość osób kojarzy tego rodzaju materace, które były niezwykle popularne jeszcze w ubiegłym wieku. Jednak wraz z rozwojem technologii oraz poszerzeniu wiedzy na temat zdrowia, firma Hilding Anders stworzyła zupełnie nowy materac – Hilding Tango, który w swoim składzie zawiera sprężyny. Różnica polega na tym, że zostały one osadzone w osobnych kieszonkach, przez co materac pracuje tylko w miejscu nacisku. W ten sposób odznacza się wysoką elastycznością punktową oraz pracuje w sposób niezależny. Hilding Tango jako materac sprężynowy posiada również liczne zalety, takie jak:

  • stabilizacja kręgosłupa w czasie snu,
  • minimalizacja drgań wywoływanych przez drugą osobę,
  • zapewnienie wysokiej elastyczności punktowej,
  • zwiększona trwałość oraz sprężystość.

Dlaczego Hilding Tango zapewnia komfortowy sen? 

Wyśpij się na materacu Hilding Tango!Materace do spania odgrywają istotną rolę w życiu każdego człowieka, dlatego tak ważny jest ich odpowiedni wybór. W celu zapewnienia komfortowego snu, materac Hilding Tango posiada nie tylko wkład oparty na sprężynach kieszonkowych, ale także dwie pianki – antyalergiczną warstwę pianki lateksowej po jednej stronie i wysokoelastyczną piankę po drugiej. Zabieg ten sprawia, że obie strony materaca przystosowane są do użytkowania. Również regularne obracanie o 180 stopni wpływa pozytywnie na wentylację oraz trwałość produktu. W celu zapewnienia komfortowego, ale także zdrowego snu, Hilding Tango posiada siedem stref twardości, które dopasowują się do anatomicznej budowy użytkownika. W ten sposób materac w odpowiedni sposób dostosowuje się do ciała, umożliwiając mu odpowiednio głęboką regenerację. Warto również wspomnieć, że tak jak wszystkie materace Hilding – Hilding Tango wyprodukowany został z bezpiecznych dla zdrowia oraz nie wywołujących alergii materiałów. Dodatkowe zastosowanie jednego z dwóch dostępnych pokrowców Tencel NEW lub Velvet/Velvet NEW sprawia, że pokrywa materaca również jest antyalergiczna. Same pokrowce można z łatwością ściągnąć i wyprać.

Hilding Tango to wyjątkowy materac, który może znaleźć się w sypialni każdego, ponieważ zapewnia odpowiednie środowisko dla alergików, ale także jest dostosowany dla par czy singli. Sam materac wpływa na efektywność snu, poprawiając go i umożliwiając użytkownikowi regenerację oraz odpoczynek na najwyższym poziomie.