Materace kieszeniowe to produkty, które zostały skonstruowane z innowacyjnych, niezależnie działających sprężyn kieszeniowych. Ich konstrukcja zapewnia wysoką elastyczność punktową, dzięki czemu te modele świetnie dopasowują się do kształtu sylwetki. Jeśli planujesz zakup nowego materaca to koniecznie zapoznaj się z ofertą modeli kieszeniowych! 

Właściwości prozdrowotne 

Pierwszy model z kolekcji kieszeniowej to Hilding Pasodoble. Jest to produkt, który odznacza się zbawiennym właściwościami zdrowotnymi. Jest dedykowany osobom, które preferują twardsze podłoże do spania, seniorom oraz jeśli cierpi się na przykre bóle kręgosłupa. Przemyślana konstrukcja materaca zapewnia optymalne wsparcie kręgosłupa oraz każdej partii ciała. Po jednej stronie produktu znajduje się wstawka z maty kokosowej, która wpływa na twardość i pozwala zachować optymalną sprężystość i plastyczność. Po przeciwnej stronie użyto właściwości Sizalu, czyli naturalnego włókna z agawy, by stabilizować twardość materaca. Hilding Pasodoble to model, który wspiera profilaktykę wad postawy. Ponadto, produkt przeszedł szereg restrykcyjnych badań oraz szczegółowych testów, aby uzyskać status wyrobu medycznego.

Dopasowanie do anatomicznej budowy ciała 

Materace kieszeniowe - produkty, które odmienią Twój sen!Drugi produkt zdecydowanie warty uwagi to Hilding Zorba. Konstrukcja materaca składa się z siedmio-strefowej sprężyny. Taka przemyślana budowa sprawia, że model świetnie dopasowuje się do kształtów sylwetki i zapewnia optymalne wsparcie. Możesz mieć pewność, że  produkt zapewni podparcie głowy, ramion, bioder i nóg, dlatego niezależnie od przybranej pozycji – będziesz czuć się komfortowo. Wkład został obłożony dwiema warstwami pianek – Flexifoam oraz lateksową. Pierwsza z nich odznacza się sprężystością i miękkością, a druga posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Materac możesz zakupić w antyalergicznym i przepuszczającym powietrzem pokrowcu Silver. Hilding Zorba został nagrodzony certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że jest to produkt całkowicie bezpieczny dla zdrowia użytkownika.

Materac dla par 

Kolejny produkt, który dedykowany jest parom oraz seniorom to Hilding Step. Jest to materac zbudowany na bazie siedmio-strefowej sprężyny, której zadaniem jest zapewnić wsparcie plecom i całej sylwetce. Każda ze sprężyn pracuje indywidualnie, dlatego materac nie przenosi drgań, wywołanych ruchem osoby śpiącej obok. Użycie innowacyjnej pianki FlexiFoam sprawia, że materac Hilding Step zapewnia komfort i poczucie miękkości. Produkt został ubrany w pokrowiec Silver, który ułatwia wentylację wkładu i pomaga zachować optymalne środowisko snu.  Możesz go w łatwy sposób zdjąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza bez obaw o jego przetarcie czy zmechacenie.

Materace do spania powinny zapewniać wygodę i spokojny sen. Zainwestuj w model kieszeniowy, by odmienić swoje noce i zapewnić sobie dogłębną regenerację.