Wiele osób uważa, że łóżko w sypialni odpowiedzialne jest za jakość i efektywność naszego wypoczynku, nie zwracając uwagi na rodzaj podłoża do spania. Wyposażenie sypialni w wersalkę często sprawia, że nie jesteśmy w stanie odpocząć i zregenerować się. Z uwagi na to warto postawić na sprawdzone materace SleepMed. Dlaczego?  

W jaki sposób materace SleepMed wpływają na zdrowy sen? 

Materace SleepMed to produkty, które zostały stworzone specjalnie z myślą o zagwarantowaniu nam efektywnego i zdrowego wypoczynku. Jest to możliwe przede wszystkim z uwagi na budowę, gdyż zastosowane wewnątrz materiały, takie jak pianka (materace piankowe) lub połączenie pianki i sprężyn (materace hybrydowe) gwarantują prawidłowe dopasowanie się podłoża do anatomicznych krzywizn ciała. Co więcej, materace SleepMed mają właściwości prozdrowotne, które potwierdza status wyrobu medycznego. Dzięki temu mamy pewność, że w korzystny sposób oddziałują na nasz kręgosłup poprzez np. zminimalizowanie dolegliwości bólowych czy zachowanie go w prawidłowym ułożeniu w czasie snu. Przekłada się to na spokojne przespanie całej nocy, a tym samym zdrowy sen, po którym budzimy się wypoczęci i zregenerowani.

Materace SleepMed a technologia Airforce – na czym to polega?

Materace SleepMed - niezastąpiony element każdej sypialniProzdrowotny wpływ, to nie jedyna cecha, jaką wyróżniają się materace SleepMed. Zostały one wyprodukowane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii Airforce, która gwarantuje maksymalny obieg powietrza wewnątrz wypełnienia. Jest to możliwe poprzez specjalistyczne nacięcia, które tworzą swego rodzaju kratki wentylacyjne. Pozwala to na szybkie usunięcie wilgoci oraz ciepła, zapewniając tym samym niezwykle higieniczne oraz antyalergiczne środowisko. Ponadto  materac SleepMed wyróżnia się:

  • regulowaną twardością,
  • siedmioma strefami komfortu,
  • pokrowcami, które mają różne, korzystnie wpływające na sen właściwości.

Materace SleepMed i poduszki – najlepszy duet?

Łóżko nie jest w stanie właściwie spełniać swojej funkcji, bez komfortowego podłoża do spania. Jednak, czy same materace SleepMed wystarczą? Jak się okazuje, warto również zwrócić uwagę na inne akcesoria, takie jak poduszka! W ofercie SleepMed znajdziemy produkty, które wyróżniają się unikalnym wypełnieniem – pianką termoelastyczną. Dzięki niej są w stanie idealnie dopasować się do indywidualnego kształtu głowy, przez co we właściwy sposób wspierają barki oraz kręgosłup w odcinku szyjnym. Oprócz tego, poduszki SleepMed charakteryzują się:

  • ergonomicznym kształtem,
  • hipoalergiczność,
  • możliwością dopasowania modelu do preferowanej pozycji w czasie snu.

Aż ⅓ swojego życia przeznaczamy na sen, dlatego warto już dziś zadbać o najlepsze podłoże do spania. Idealnym rozwiązaniem do każdej sypialni będą materace SleepMed, które nie tylko korzystnie wpłyną na jakość snu, ale także stan naszych pleców!

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/