Na współczesnym rynku wyróżnić można wiele produktów do spania, a każdy z nich jest inny. Fakt ten wynika z właściwości, które w dużej mierze wynikają z rodzaju zastosowanego wypełnienia. W ofercie Fit.4.Sleep znajdziemy materace piankowe oraz sprężynowe. Zatem, czy współczesne sprężyny różnią się od tych znanych nam jeszcze kilkanaście lat temu? 

Materace Fit.4.Sleep z wkładem sprężynowym – czym się wyróżniają?

Wkład sprężynowy jest nam znany od dawna, jednak nie kojarzy się zbyt dobrze. Wbijające się w ciało sprężyny, szybko powstające odkształcenia i przenoszące każde drganie podłoże – to wszystko, czym nie charakteryzują się współczesne materace Fit.4.Sleep. Jest to możliwe poprzez zastosowanie nowoczesnych sprężyn kieszeniowych, które znacznym stopniu różnią się od tych używanych lata temu. W jaki sposób? Otóż każda ze sprężyn została osadzona w osobnej kieszonce materiałowej, dzięki czemu gwarantuje pracę podłoża tylko w miejscu nacisku. Dzięki temu, materace Fit.4.Sleep zapewniają wysoką elastyczność punktową, redukcję drgań oraz wyjątkową sprężystość!

Materace Fit.4.Sleep – właściwości

Materace Fit.4.Sleep a innowacyjne sprężyny kieszenioweJednak, materace Fit.4.Sleep nie tylko wyróżniają się innowacyjnym wkładem. Jak się okazuje, każdy produkt został wyposażony w dwie twardości – H2/H3 lub H3/H4, dzięki czemu jesteśmy w stanie idealnie dopasować odczuwalny stopień twardości do aktualnych potrzeb! Co więcej, w ofercie znajdziemy modele o różnej szerokości, w tym materace 90×200 cm, 120×200 cm lub 180×200 cm. Oprócz tego warto uwzględnić:

  • właściwości antyalergiczne,
  • optymalny stopień wentylacji,
  • przystosowanie obu stron podłoża do użytkowania,
  • siedem stref komfortu,
  • pokrowiec typu lato/zima,
  • certyfikat AEH.

Materace Fit.4.Sleep – idealne dla kogo? 

Najczęściej stawianym kryterium przy wyborze podłoża do spania są osobiste potrzeby i preferencje. Wśród nich wyróżnić można liczne czynniki, takie jak wagę, wiek, stan zdrowia, twardość czy rodzaj odczuwalnego komfortu. Sprężynowe materace Fit.4.Sleep oferują specyficzny rodzaj komfortu, dlatego sprawdzą się przede wszystkim w sypialni osób:

  • preferujących sprężyste podłoże do spania,
  • śpiących z partnerem,
  • starszych.

Oprócz tego warto zaznaczyć, że w ofercie wyróżnić można zarówno modele wąski (materace 80×200), jak i szerokie (materace 180×200). Dzięki temu jesteśmy w stanie wyposażyć każdą sypialnię w komfortowe podłoże do spania!

Wybierając materace Fit.4.Sleep z wkładem sprężynowym pamiętajmy, że są to nowoczesny produkt, które w znacznym stopniu różnią się od tych znanych nam kilkanaście lat temu. Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić, czy sprawdzą się w naszej sypialni!

Oferta dostępna na stronie sklepu SleepingHouse.