Odpowiednie podłoże do snu to niesamowicie ważna składowa życia. Tylko wysokiej jakości produkty kompleksowo zadbają o Twoje zdrowie i jakościowy wypoczynek. Zacznij wysypiać się spokojnie i postaw na naturalne rozwiązania. W trosce o naturę i potrzeby naszych klientów stworzyliśmy materace naturalne Hilding Breva, w których wykorzystaliśmy jakościowe surowce naturalne o wielu niezwykłych właściwościach. Wybierając produkty z nowej kolekcji, dokonujesz świadomej decyzji, która wpływa bezpośrednio nie tylko na Twoje samopoczucie, ale także kondycję środowiska naturalnego. Tylko ludzie mogą zaradzić postępującym zmianom klimatycznym, a Ty wspólnie z nami możesz być częścią zmiany na lepsze. 

Zrównoważone materiały

Do stworzenia Hilding Breva użyliśmy szeregu naturalnych składników, które zadbają o wysoką jakość Twojego snu. Jedna strona materaca została wypełniona pianką ViscoBio, którą nasączyliśmy olejem rycynowym. Ma on właściwości przeciwzapalne, przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne. Druga strona produktu to pianka wysokoelastyczna HR Bio, która perfekcyjnie dopasuje się do kształtu Twojego ciała. Uzupełniliśmy ją o wysokiej jakości olej sojowy, który dba o wrażliwą skórę i komfort alergików. Pokrowiec materaca wykonany jest z lnu, czyli jednego z najtrwalszych surowców naturalnych. Jest jednocześnie bardzo trwały i niesamowicie aksamitny w dotyku. Dzięki temu nie musisz martwić się o jego szybkie zniszczenie. Pokrowiec został uzupełniony o bawełnę organiczną, która została zebrana w sposób zrównoważony.

Materace naturalne Hilding Breva - żyj w zgodzie z naturą!Kto powinien wybrać Hilding Breva?

Materac sprawdzi się w prawie każdej sypialni, ponieważ jest niesamowicie uniwersalny. Najbardziej spodoba się fanom twardszego podłoża do snu. Dzięki temu, że jest dwustronny, sam wybierzesz odpowiadający Ci aktualnie stopień twardości. Technologia Multipocket jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa i różne schorzenia okolic pleców. Materac zapewnia stabilizację całego ciała i jakościowy wypoczynek. Dzięki elastyczności punktowej sprawdzi się parom, zwłaszcza o dużej różnicy wagowej, ponieważ nie przenosi drgań. Trwałość produktu sprawia, że będzie idealny także dla nieco cięższych osób. Spodoba się także alergikom, ponieważ użyte do jego produkcji materiały zapewniają wysoką higienę snu.

Żyj zdrowo, żyj ekologicznie

Pianka, którą zostały wypełnione produkty dopasowuje się do Twojego ciała, poprawiając jego krążenie, zmniejszając napięcie mięśni i ułatwiając ich dogłębną regenerację. Materace naturalne wyróżnia połączenie wysokiej jakości materiałów pochodzących prosto z przyrody i wysoki komfort snu. Odpowiednia cyrkulacja powietrza w materacu sprawia, że higiena Twojego wypoczynku wzrasta, a Ty nie musisz martwić się o alergię. Produkt zadba także o Twój kręgosłup stabilizując całe ciało i zapewniając odpowiednie jego ułożenie. Naturalne składniki w połączeniu z dobrze znanymi rozwiązaniami tworzą produkt idealny.

Już dziś przekonaj się o mocy natury, którą niesie ze sobą materac naturalny Hilding Breva. Pozwól sobie na komfortowy sen, który sprawi, że Twoje życie zmieni się na lepsze. Zadbaj o naturę, zadbaj o siebie.

Materac Breva, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/

Oferta dostępna na stronie sklepu SleepingHouse.