Wydaje Ci się, że materac ekologiczny to produkt, który traci na jakości z powodu wykorzystania naturalnych surowców? Nic bardziej mylnego – tego typu podłoże do snu posiada szereg zalet, które sprawdzą się doskonale w sypialni u wielu użytkowników, również tych najbardziej wymagających.

Czy wiesz, jak wpływają na Ciebie niedobory snu?

Chyba wszyscy znamy to uczucie, gdy samopoczucie po nieprzespanej nocy z godziny na godzinę obniża się coraz bardziej. Nie bez powodu tak wiele mówi się o tym, by każdej doby spać od siedmiu do ośmiu godzin. Jak jednak wiadomo, dzisiejsze tempo życia nie zawsze na to pozwala, a konsekwencje wynikające z niewystarczającej ilości snu dotykają nas wszystkich. Skutków niewyspania naprawdę wiele. Spora część osób szuka przyczyn zupełnie gdzieś indziej i odwiedza licznych lekarzy, nie mając nawet świadomości, że przyczyna może być tak błaha Niedobory snu mogą skutkować

  • zwiększeniem masy ciała,
  • złym nastrojem, a nawet agresją,
  • zaburzeniami funkcji poznawczych,
  • wahaniami nastroju,
  • zaburzeniami wzroku i słuchu,
  • chronicznymi bólami głowy,
  • obniżoną odpornością,
  • obniżonym popędem seksualnym.

Hilding Fjord – materac piankowy wysokiej jakości

Materace ekologiczne - poznaj Hilding Fjord i dowiedz się, dlaczego warto zwrócić na niego uwagęDlaczego warto zwrócić uwagę na model Hilding Fjord? Przede wszystkim ze względu na to, iż został on stworzony z materiałów najwyższej jakości, które są w stanie zapewnić zdrowy i komfortowy sen każdemu, nawet najbardziej wymagającemu użytkownikowi. Śpiąc na podłożu tego typu można poczuć niesamowite połączenie komfortu użytkowania oraz doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Składa się z trzech pianek różnego rodzaju – każda z nich ma nieco inne właściwości, ale doskonale się dopełniają. Wypełnienie zostało wyprofilowane w siedem stref twardości, których działanie jest doceniane przez coraz większą ilość miłośników zdrowego snu. Dzięki nim każda część ciała jest podpierana w sposób indywidualny, zależny od nacisków, jakie wywiera na powierzchnię. Ten niesamowity materac piankowy pomaga rozładować napięcie mięśniowe, a co za tym idzie – umożliwia użytkownikowi całkowite odprężenie się.

Pokrowiec EcoGreen – dowiedz się, dlaczego jest wyjątkowy

Czy wyobrażasz sobie tkaninę miękką w dotyku i antyalergiczną, a jednocześnie nadającą się w 100% do ponownego przetworzenia? Taki właśnie jest pokrowiec EcoGreen, w który są wyposażone wszystkie materace z kolekcji ekologicznej. Został stworzony z bardzo grubego, mięsistego materiału, na którym wykonano pikowania. Dzięki nim całe podłoże wygląda bardzo estetycznie. Co ważne, można prać go aż w 60 stopniach Celsjusza, dlatego zdecydowanie łatwiej jest się pozbyć nagromadzonych bakterii.

Materace ekologiczne to produkty, które z roku na rok zyskują coraz większą popularność na rynku. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego – fakt, iż można wesprzeć planetę pomimo zakupu nowego podłoża to prawdziwy przełom.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/