Czy kiedykolwiek denerwowało Cię to, że Twój dotychczasowy materac jest zbyt miękki? Zdarzyło Ci się odczuwać wrażenie zapadania się? Potrafiłeś obudzić się z bólem mięśni z powodu złego ułożenia podczas snu? W takim razie powinieneś zwrócić szczególną uwagę na ten model.

Materac Pasodoble marki Hilding jest materacem sprężynowym. Jego działanie oparte jest na koordynacji współpracy pomiędzy występującymi w jego wkładzie sprężynami. W tym modelu zostały zastosowane sprężyny kieszeniowe, które pracują całkowicie niezależnie od siebie. Pozwala to na osiągnięcie lepszego dopasowania się do kształtu ciała użytkownika materaca. Gwarantuje to doskonały komfortu wypoczynku i niezwykle pozytywnie wpływa na regenerację mięśniową — szczególnie podczas snu.

Ten model jest materacem bardzo twardym, a także odwracalnym. Zastosowane materiały pozwoliły na stworzenie niezwykle stabilnego materaca, który jest wyjątkowo odporny na wszelkie odkształcenia. Jednocześnie cechuje się on właściwościami, które pozwolą na to, aby Twoje ciało mogło zagłębić się w jego wkład w miejscach największego nacisku. Poziom twardości materaca powoduje, że jest on polecany szczególnie dla osób o podwyższonej wadze, seniorów, par i osób cierpiących na bóle kręgosłupa.

Hilding Pasodobe - kokosowy, prozdrowotnyWewnątrz wkładu, oprócz sprężyn kieszeniowych, znajdują także dwie warstwy wspomagające jego właściwości. Pierwszą z nich jest naturalna mata kokosowa. Bardzo dobrze przepuszcza powietrze, zachowując niezwykły poziom wentylacji materaca. Dzięki temu wnętrze materaca jest bezpieczne od rozwoju, posiadającego negatywny wpływ na zdrowie, środowiska roztoczy i innych mikroorganizmów (np. pleśń), co z kolei jest gwarancją, że Twój sen będzie zdrowy i higieniczny. Warstwa kokosowa podwyższa również wysoką twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu w nim właściwości elastycznych i sprężystości.

Po przeciwnej stronie materaca wykorzystano naturalne włókno z agawy — Sizal. Jego cechy charakterystyczne to wysoka elastyczność i niezwykła wytrzymałość. Dzięki temu model Pasodoble jest oferuje niezwykły poziom stabilności. Co więcej, dzięki wyprofilowaniu materaca i podzieleniu go na siedem indywidualnych stref twardości może w najlepszy sposób dopasować się do Twojej sylwetki, co gwarantuje idealne podparcie dla Twojego kręgosłupa podczas relaksu.

Pasodoble to wspiera profilaktykę wad postawy. Uzyskał on status wyrobu medycznego klasy I. Było to możliwe dzięki przejściu przez szereg restrykcyjnych testów.

Marka Hilding w swoich priorytetach stawia również na to, aby jej materace były przyjazne dla alergików. Nie inaczej jest w przypadku modelu Pasodoble. Model ten szczególnie polecany jest osobom wrażliwym na różnego rodzaju alergeny. Został on nagrodzony prestiżowym certyfikatem Oeko-Tex® Standard 100 – wiodącym światowym znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Wewnątrz wkładu tego modelu zostało zastosowane specjalne profilowanie i wewnętrzne nacięcia, gwarantujące doskonały poziom wentylacji. Nie musisz więc się obawiać rozwoju bakterii oraz wilgoci.

Do tego modelu producent zadedykował dwa rodzaje pokrowców do wyboru. Wiskozowy pokrowiec Tencel, który dzięki swojej charakterystycznej budowie działa w sposób ograniczający rozwój wilgoci i doskonale sprawdzi się wśród osób o wrażliwej skórze. Drugim rekomendowanym pokrowcem jest model Velvet, charakteryzujący się delikatnością i będący niezwykle przyjemny w dotyku. Stworzony został za pomocą innowacyjnej technologii Purotex.

Pokrowiec Velvet zawiera w sobie mikrokapsułki z naturalnymi probiotykami, które uwalniają się i zwiększają ochronę materaca przed rozwojem szkodliwych mikroorganizmów.
Marka Hilding oferuje aż 15-letnią gwarancję na model Pasodoble. Jest więc to wyrób najwyższej jakości i z pewnością może dobrze Ci służyć przez wiele lat.