Szukasz materaca sprężynowego? Zrezygnuj z tradycyjnych modeli bonelowych, które szybko ulegały zniszczeniu i postaw na nowoczesną technologię sprężyn kieszeniowych – obiecujemy, że nie będziesz już chciał spać na innym materacu!

Materace kieszeniowe: czyli jakie?

Materace kieszeniowe od standardowych wyrobów sprężynowych odróżnia fakt, że każda sprężyna umieszczona została tutaj w osobnej kieszeni. Dzięki temu elementy wkładu nie dotykają się bezpośrednio ze sobą i reagują w sposób bardzo indywidualny na wywierany nacisk – produkt ugina się tylko w miejscach, gdzie rzeczywiście siedzimy lub też leżymy. Dzięki temu całość jest również bardzo odporna i gwarantuje przy prawidłowym użytkowaniu naprawdę świetną żywotność. Nie odkształca się, a wkład nie wydaje żadnych dźwięków, które mogłyby utrudniać nam spokojne przespanie całej nocy. Warto dodać, że materace Curem by Hilding, które wypełnione zostały właśnie sprężynami kieszeniowymi zaliczają się do modeli typu multipocket. Co to jednak oznacza? Posiadają one jeszcze więcej sprężyn o mniejszej średnicy. Oznacza to, że materac jest w stanie w znacznie bardziej indywidualny sposób dopasować się do kształtu naszego ciała, lepiej reagując na ciężar.

CUREM .ZIP – dlaczego akurat on?

Dla kogo materac sprężynowy CUREM .ZIPJak już zostało wyżej wspomniane, CUREM .ZIP zaliczany jest do materacy typu multipocket. Jednak wysokiej jakości sprężyny kieszeniowe to nie wszystko, co wskazany model ma do zaoferowania. Dodatek pianki Serene sprawia, że ciężar ciała użytkownika jest rozłożony w sposób równomierny, a hybrydowa Fusion posiada właściwości pianki wysokoelastycznej, dzięki czemu dodatkowo pomaga podpierać ciało śpiącego. Wskazane rozwiązanie sprawiło, że uzyskujemy model twardy, lecz jednocześnie bardzo komfortowy, który delikatnie otula nas podczas wypoczynku. Dodatkową zaletą jest fakt, że całość wyprofilowaną w siedem zróżnicowanych stref twardości, zapewniając nam idealne podparcie. Bez wątpienia tak liczne właściwości sprawiają, że każdy będzie czuł się po królewsku korzystając ze wskazanego materaca.

Dla kogo materac multipocket od Curem?

Materac CUREM .ZIP zaliczany jest do twardych modeli, w związku z czym sprawdzi się dla osób cięższych czy też lubiących stabilne podparcie. Warto jednak dodać, że materace kieszeniowe są produktem, który poleca się też dla par. Umieszczenie każdej sprężyny w osobnej kieszeni w skuteczny sposób amortyzuje drgania i minimalizuje efekt zapadania się, dzięki czemu nawet w przypadku dużej różnicy w wadze oby dwie osoby będą w stanie spokojnie przespać całą noc. Co ważne, całość jest także bezpieczna dla alergików, a to między innymi zasługa wyjątkowego pokrowca, który został wzbogacony o minerały, czyli Zero Case.

Materac CUREM .ZIP stanowi połączenie wysokiej jakości sprężyn i nowoczesnych pianek, dzięki czemu jest on świetną alternatywę dla klasycznych wyrobów sprężynowych.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/