Od dobrego materaca do spania oczekujemy jednego – najwyższej jakości, która przełoży się na regenerujący sen. Właśnie dlatego podczas zakupu dbamy o możliwie najlepszy wybór, by mieć gwarancję komfortowego wypoczynku. Mylnie uważamy, że łóżko jest miejscem wyłącznie do spania – a to jednocześnie tam spędzamy czas na zabawie z dziećmi, leniwe popołudnia przed telewizorem czy późne śniadania. To bardzo ważna część życia, o którą należy zadbać, dlatego warto wybierać materace Hilding – od wielu lat noszące miano lidera wśród produktów do spania na rynku.

Wartości marki Hilding Anders

Aby produkty Hilding były najwyższej jakości, opracowano kilka zasad oraz podstawowych wartości będących wyznacznikiem udanej pracy nad materacem. Marka stara się zawsze być o jeden krok przed pozostałymi graczami na rynku – jest to możliwe dzięki ugruntowanej przez wiele lat pozycji wśród liderów. Maksymalne skupienie na innowacyjności oraz przewadze nad konkurencją pozwala spełniać ten cel za każdym razem, gdy pojawia się nowy materac. Cechy produktów, które są tworzone na przestrzeni lat to echo opinii klientów, którzy zdecydowali się zaufać marce i zakupić materace Hilding do własnego mieszkania. Hilding Anders wysłuchuje wszystkich próśb i w ten sposób dba o najważniejszy element życia każdego z nas. Co więcej, marka dotrzymuje wszelkich obietnic, które złożyła użytkownikom swoich produktów. To jednocześnie lider wśród materacy na rynku i synonim rzetelności. Każde słowo, które zostało dane, jest dotrzymywane – marka Hilding Anders szczyci się uczciwością wobec klientów. Co jeszcze wpływa na to, że produkty Hilding są tak dobrej jakości? Przede wszystkim pasja i miłość do tworzenia. Hilding Anders od lat rozwija się i podnosi swoje kompetencje w zakresie poprawiania jakości snu. Spędzamy w łóżku ⅓ życia, dlatego dobry materac jest niezbędny w każdym domu. Dzięki nowym rozwiązaniom możemy testować najlepsze i najnowsze na rynku produkty, by w końcu znaleźć swój wymarzony. Każdy materac jest perełką, która ma za zadanie poprawić samopoczucie na lepsze, jakość życia na wyższą oraz realnie wpłynąć na stan naszego zdrowia.

Szereg testów i badań, by zyskać miano medycznych – materace SleepMed

Hilding Anders - producent jednych z najlepszych materacy na rynkuHilding Anders, dbając o najlepsze rozwiązania do naszej sypialni, ma na uwadze każdego klienta, w tym takiego, który ma wysokie wymagania i oczekuje od materaca czegoś więcej. Specjalnie dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość snu lub potrzebują podłoża, dzięki któremu odetchną z ulgą w przypadku problemów zdrowotnych z kręgosłupem, powstała linia medycznych produktów SleepMed, którą koncern produkuje na potrzeby poznańskiej firmy EMBE Sp. z o.o. Materace ortopedyczne swoją jakość potwierdzają badaniami Instytutu AEH, co pozwala im na noszenie miana podłoży o statusie wyrobu medycznego. Co więcej, wśród produktów Hilding możemy znaleźć materace piankowe SleepMed, które stworzone są z najwyższej jakości pianki termoelastycznej VitaRest. Jest ona gwarancją wygody użytkowania niezależnie od pory dnia.

Materace Hilding to nie tylko inwestycja w sprzęt, ale też w swoje zdrowie. Zakup pozwala na cieszenie się podłożem do spania przez kilka kolejnych lat. Zyskujemy w ten sposób nowy materac oraz brak bólu pleców i niwelację pogłębiania wszelkich wad postawy. To niezmiernie ważne w przypadku każdego z nas – odpowiednio dobrany materac wysokiej jakości może wpłynąć na jakość i zadowolenie z życia oraz samopoczucie każdego dnia po przespanej nocy. Warto zatem odwiedzić sklepy z materacami SleepMed, by cieszyć się wymienionymi korzyściami.